Finalne rozwiązanie sagi

Finalne rozwiązanie sagi

Sagi mają to do siebie, że kiedyś muszą się zakończyć. Niestety.. . Dobry autor doskonale będzie zdawał sobie sprawę “kiedy trzeba ze sceny zejść..”. Obecnie na rynku mamy dostęp do wielu wspaniałych książek składających się na sagi, które znane są nam już od wielu lat. Z biegiem czasu powstają kolejne książki, które pozwalają nam na poznanie nowych bohaterów wnoszących powiew świeżości do naszego życia. Takimi bohaterami były osoby spotkanie na łamach sagi “#^% dni” autorstwa Blanki Lipińskiej. “Kolejne 365 dni” (https://www.taniaksiazka.pl/kolejne-365-dni-blanka-lipinska-p-1229604.html) to moment, kiedy na zawsze trzeba rozstać się z tymi bohaterami. Jak zakończy się ta saga?

Napad z bronią w ręku

Laura – Polka i Massimo – Sycylijczyk to chyba można powiedzieć diaboliczny duet, który stworzył niesamowitą mieszankę wybuchową. Blanka Lipińska wykreowała takich bohaterów, którzy są przystojni, inteligentni, pewni siebie i doskonale wiedzą czego chcą od życia. Ich spotkanie, wydawać by się mogło, że przypadkowe, zupełnie zmieniło życie dwojga ludzi. Ona przybyła na Sycylię wypocząć. On jest bezlitosnym szefem mafii, która nie poddaje się nikomu. Massimo znany był z tego, że kobiety wykorzystuje tylko i wyłącznie do wiadomych sobie celów. To Laura zdobyła jego serce – na tyle, że stan wolny zmienił się na mąż i już niedługo ojciec syna. Tak, Laura jest w ciąży i wszyscy z niecierpliwością czekają na narodziny pierworodnego Massimo. Coś idzie jednak nie tak. Dochodzi do celowego napadu z bronią w ręku. Laura zostaje postrzelona i ląduje w szpitalu. Zagrożone jest życie jej i dziecka.

Ciężkie wybory

Massimo otrzymuje jasny komunikat od lekarzy. Życie dziecka lub życie żony. Człowiek, który na co dzień nie ma skrupułów, aby odebrać komuś życie, teraz staje przed najtrudniejszym dla siebie wyborem. Decyduje jednak, że to Laura ma przeżyć. Po kilku tygodniach widzimy, że Laura już w miarę fizycznie doszła do siebie. Z jej psychiką jest o wiele gorzej. W szczególności, że Massimo zaczyna pogrążać się w nałogu alkoholowym narkotykowym, skutecznie odrzucając swoją żonę. Laura jest załamana. Pocieszenia szuka jednak w pracy. Jej marka modowa zaczyna święcić sukcesy. Jej drugim pocieszeniem staje się człowiek, który…ja postrzelił. Laura nie wie dlaczego, ale czuje do niego nieziemskie przyciąganie. Czy to już koniec miłości Laury i Massimo? Tego dowiemy się z “Kolejne 365 dni“, które jest wspaniałym ukoronowaniem wszystkich wydarzeń, jakie do tej pory rozgrywały się na kartach wszystkich części tej erotycznej sagi.

Książka zdjęcie utworzone przez prostooleh - pl.freepik.com